English   14390 НПО

Кариера в НПО

Стажант - експерт “Програми и проекти”

Дата на публикуване:
24 юни 2016 г.
Валидна до:
04 юли 2016 г.
Име:
Фондация "Програмирай успех"
Пощенски код:
1324
Адрес:
бул. Джавахарлал Неру №28, офис 51
Телефони:
0882119074
Ел. поща:
VDrobenov@gmail.com
Сфера на дейност:
Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование; Предоставяне на дарения/грантове
Тип:
Стаж

Фондация „Програмирай Успех" е базирана в България организация в обществена полза, чиято мисия е да подпомогне социалното включване, чрез стимулиране на социални алтернативи, иновации и модерни технологии. ФПУ представлява един нов тип екосистема за общностно и професионално сътрудничество и подпомага развиването на идеи, проекти и инвестиции с висок социален и икономически ефект.

Към настоящия момент ФПУ търси да назначи: Стажант - експерт "Програми и проекти"

Задължения и отговорности:

- Участва в набирането, обработването и оценката на информация за възможностите за финансиране съобразени основните насоки на работа на ФПУ;

- Подпомага разработването на цялостни проектни предложения в различни международни програми, в това число оперативни програми финансирани от ЕС, централизирани възможности за финансиране и корпоративни източници;

- Подпомага управлението на проекти с външно финансиране;

- Участва в набирането, обработването и оценката на информация за участие на фондация в конкурси и търгове;

- Подготвя документация и оферти от името на ФПУ при участие в търгове, конкурси и др.;

- Осъществява и поддържа контакти с партньорски организации и други институции.

Условия на стажа:

- Стаж за период от 6 месеца на пълен работен ден. Стажът е платен;

- Придобиване на опит за работа в реална работна среда;

- Придобиване на опит в областта на проектно финансиране от Европейски и международни публични и частни фондове.

Изисквания към кандидатите:

  • Завършено висше образование – минимум бакалавър в релевантна дисциплина, като икономика, право, публична администрация, европейски програми и проекти и други.
  • Познаване на европейските и международни програми за финансиране и свързаното с тях законодателство, както и процедурите по ЗОП и поднормативните им актове ще се считат за предимство.
  • Да са на възраст до 29 години и да са регистрирани на територията на област София – град.
  • Да не участват в никаква форма на заетост, като трудово правоотношение, стопанска дейност, вкл. еднолични търговци, договори за управление и контрол, на търговски дружества, извънтрудови правоотношения, изпълнители по договори за изработка/услуга и др., сключени по реда на ЗЗД;
  • Да не участват в никакви форми на образование или обучение, вкл. редовни, вечерни, задочни и дистанционни форми на образование, както и всякакви видове професионални обучения и ключови компетентности.

Лични качества на кандидатите:

- Комуникационни умения, особено при комуникация с потенциални партньори;

- Инициативност, иновативност и мотивация за развитие и придобиване на нови умения и знания;

- Умения да координира няколко задачи едновременно;

- Способност да работи ефективно в екип и поемане на отговорност;

- Способност за работа под напрежение и умения за спазване на крайни срокове;

- Аналитичен и комбинативен начин на мислене;

- Организираност и внимание към детайлите;

- Ориентираност към постигане на резултат;

- Отлична компютърна грамотност;

- Шофьорска книжка, кат. В;

- Владеене на английски език, ниво В2.

Фондацията Ви осигурява:

- Възможности за обучение и развитие;

- Отлични условия на труд;

- Работа в динамична и бързоразвиваща се среда.

Ако искате да се присъедините към екипа Фондация „Програмирай Успех", като стажант, моля изпратете автобиография (Europass format), Европейски езиков паспорт и мотивационно писмо до 04 юли 2016 г. на info@cs.foundaton.

Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при условия на конфиденциалност и според закона за защита на личните данни. Само селектираните кандидати ще бъдат поканени на интервю.