English   14390 НПО

Кариера в НПО

Рехабилитатор

Дата на публикуване:
17 януари 2017 г.
Валидна до:
17 февруари 2017 г.
Име:
За Нашите Деца
Град/Село:
гр. София
Пощенски код:
1303
Адрес:
кв. Сердика, ул. Гюешево, №21, ет.2
Телефони:
02/980 70 58,02/ 988 82 45
Ел. поща:
office@detebg.org
Сфера на дейност:
Социални услуги

Фондация „За Нашите Деца" изпълнява проект „Грижа в ранната детска възраст", с финансиране от Фондация „ОУК", който си поставя за цел подобряването на развитието и благосъстоянието на децата в ранната детска възраст (0-7 г.) чрез въвеждане на интегриран социално-здравен подход към грижата за тях. Чрез изследователски и застъпнически дейности, както и през директна работа в здравни заведения и заведения за социални услуги, проектът цели да подкрепи подобряването на политиката и практиката по отношение на ранното детско развитие в здравната, социалната и образователната системи у нас.

В рамките на проекта Фондацията пилотира иновативни практики и форми на подкрепа в рамките на социално-здравни услуги за директна работа с деца и семейства. Сформира се мобилен мултидисциплинарен екип от специалисти в областта на грижата за деца в ранна възраст.Във връзка с реализацията на проекта търсим професионалист за мобилна работа в Отделение по неонатология и Отделение по акушерство и гинекология на УМБАЛ – Пловдив на позицията:

Основни задължения:

  • Извършва рехабилитационни процедури на новородени в отделенията на болницата
  • Подпомага физическото развитие на децата и преодоляването на дефицити в моториката им;
  • Консултира специалистите, които предоставят медицинска грижа за децата в дейности свързани с
  •    рехабилитацията на децата;
  • Информира  и консултира родители на деца с увреждания или други нарушения в развитието;
  • Съдейства за цялостното и изпълнение на проекта и развитието на практиката в отделенията;
  • Промотира семейно-ориентираната грижа в болничната среда;
  • Води документация и други отчетни формуляри;
  • Работи в мултидисциплинарен екип
  • Участва в екипни срещи

Изисквания за заемане на длъжността:

  • Образование: Висше - Медицина, Кинезитерапия, Рехабилитация, Ерготерапия
  • Опит в работата с деца и семейства;
    Познаване на системата за закрила на детето и системата за здравни грижи за деца;
    Мотивация за работа с иновативни услуги в динамична среда;
    Комуникативност, инициативност и отговорност;
    Гъвкавост при вземане на решения;

Организацията предлага:

  • Работа на непълно работно време
  • Срочен трудов договор
  • Работа в отдаден и динамичен екип
  • Принос към една благородна кауза
  • Много добри условия на труд

Ако виждате себе си в посочените изисквания и качества, моля, изпратете ни автобиография с приложена актуална снимка на имейл адрес:hr@detebg.org.

Фондация "За нашите деца" притежава Удостоверение за Администратор на лични данни. Настоящата информация ще бъде използвана единствено за целите на подбора.