English   14402 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Антонио Иванов покри норматив за Европейското в Гросето

Антонио Иванов - Спортен талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ, покри норматив за Европейското първенство за юноши и девойки старша възраст в гр. Гросето (Италия), след като постигна 10.62 сек. на 100 метра на лекоатлетическия турнир „Руен“.

Още много успехи регистрираха Спортните таланти на „Еврофутбол“ и ФРГИ. Габриела Антова грабна първо и трето място на два турнира по шах, които се проведоха от 12-14.05.2017 г. в Солун. На състезанието по ускорен  (рапид – 15 мин. + 10 сек.) шах 15-годишната софиянка стана първа при жените и раздели трето-пето място в общото класиране сред повече от 160 участници със спечелените 8 точки. В надпреварата по блиц е трета сред жените и 13-о място в генералното класиране.

Двама от Спортните таланти в плуването – Иван Алмаджиев и Диана Петкова отново се окичиха с куп медали, този път от ІІ-рия международен турнир „Спартак“ в Сандански, който се проведе на 13-14.05.2017 г. Два златни, един сребърен и един бронзов е активът на 16-годишния Иван. С 24.53 сек той взе златото на 50 м свободен стил, а с 25.31 сек отвя конкуренцията в група „Е“ на 50 метра бътерфлай. Иван финишира за 59.29 сек за втората позиция на 100 метра бътерфлай, а бронзът е с 54.00 сек на 100 метра св. стил.

Диана Петкова грабна три златни и един сребърен медал в същата група. Първите позиции 16-годишната пловдивчанка зае на 50 метра св. стил с 27.33 сек., на 100 метра св. стил с 58.70 сек. и на 100 метра бруст с 1:17.01 мин. Второто място е за неспецифичната й дисциплина 400 м свободен стил с 4:42.06 сек.

Димитър Райкин е 9-ти на държавното първенство по фехтовка при 17-годишните, след поражение с 14:15 от Стефан Рохас. При младежите отново е 9-ти след загуба със същия резултат от Георги Георгиев.

Сходни публикации

Над 50 доброволци се включиха във финалното за годината събитие по изграждане на туристически маршрути в Странджа

Точно две години и половина след първото организирано събитие по почистване и маркиране на туристически маршрути в Странджа,

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение”

Успешно приключи проект „Виртуална разходка из непознатата София –дигитално приключение"

На 26 октомври 2023 г. в „Sofia Holistic Coworking Company“ (SOHO), София бяха представени резултатите по проект „Виртуална