English   14400 НПО

Кариера в НПО

Офис сътрудник

Дата на публикуване:
05 октомври 2021 г.
Валидна до:
31 декември 2021 г.
Име:
Център за устойчивост и икономическо развитие
Област:
Пазарджик
Град/Село:
Пазарджик
Пощенски код:
4400
Адрес:
бул. Александър Стамболийски 22
Телефони:
034442124, 0889/ 803275
Ел. поща:
office@cseg.eu
Предлаганата позиция е за 8-часов пълен работен ден: от 9:00 до 18:00 ч.

Сдружение с нестопанска цел „Регионална енергийна агенция - Пазарджик" www.reap-bg.eu търси да назначи Офис сътрудник за своя офис в гр. Пазарджик.

Заплата 1200 BGN (Бруто).

Изисквания към кандидатите:
- висше техническо или икономическо образование;
- отлично владеене на английски език - писмено и говоримо; това изискване е най-важно, поради спецификата на работата;
- компютърни умения - работа с MS Office: Word, Excel, Power Point, E-mail клиенти, интернет приложения; Отлична употреба на Word - текстообработка на документи и Power Point - изготвяне на презентации.
- комуникативност;
- желание за работа в екип;
- умения за водене на дискусии и изнасяне на презентации на английски език;
- предишна работа по европейски проекти ще се счита за предимство, но не е задължително,

Основни отговорности и задължения на длъжността:

- работа по международните проекти на организацията
- ежедневна комуникация с български и чуждестранни партньори и организации
- участие в партньорски срещи, семинари, конференции в страната и чужбина
- изготвяне на презентации и технически разработки, свързани с дейностите по европейските проекти на организацията. Работи се ежедневно с word, excel и powerpoint, с цел изготвяне на доклади, проучвания, отчети, презентации и т.н.

Ако проявявате интерес към позицията, моля изпратете автобиография и мотивационно писмо на имейл: office@reap-bg.eu. Всички документи ще бъдат разгледани при стриктна конфиденциалност. Подбраните кандидати по документи ще бъдат поканени на интервю.