English   14419 НПО

Кариера в НПО

Административен асистент

Дата на публикуване:
24 юни 2024 г.
Валидна до:
24 юли 2024 г.
Име:
Асоциация "Българска книга"
Пощенски код:
1463
Адрес:
бул. "Витоша" 64
Телефони:
029581525
Ел. поща:
office@abk.bg

Асоциация „Българска книга“ (АБК) е единствената организация на книгоиздатели и книготърговци в България. Член е на Федерацията на Европейските книгоиздатели и Международната федерация на книготърговците. АБК организира над 10 ежегодни събития - литературни фестивали, панаири на книгата и инициативи в подкрепа на четенето и книгоиздаването. Асоциацията търси мотивирани, отговорни и енергични хора за екипа си.

Основни задължения:
  • Извършва административна работа в офиса на АБК
  • – входяща и изходяща кореспонденция , телефонни разговори, поръчка на консумативи, осигуряване на ресурси за нормална работа, организация и подготовка на срещи.
  • Поддържа коректна и навременна комуникация с членовете на АБК
  • Подпомага провеждането на стопански и нестопански събития на АБК
  •  Координира комуникацията между различните отдели Изисквания:
  • Работа с MS Office
  • Отлични организационни умения и комуникационни умения
  • Добра писмена и говорима комуникация
  • Отлични административни и компютърни умения - Самостоятелност
  • Инициативност
  •  Средно или висше образование, за предпочитане в областта на администрацията, бизнес мениджмънта или свързана сфера
  • Владеене на английски език е предимство
  • Опитът на подобна позиция е предимство

Ние предлагаме:
  • Конкурентно възнаграждение
  • Приятелска и подкрепяща работна среда
Работното време е от 9:30 ч. до 17:30 ч., от понеделник до петък, в офиса на Асоциация „Българска книга“.

При интерес изпратете автобиография на office@abk.bg

Само одобрените по документи кандидати ще бъдат поканени на интервю. Всички кандидатури ще бъдат разглеждани при пълна конфиденциалност и при спазване на изискванията на действащото българско законодателство.

Благодарим ви за интереса към нашата асоциация и очакваме вашите кандидатури!