English   14435 НПО

Помощник в ателие за свещи и керамика в Социално-младежки център „Свети Константин"

Дата на публикуване:
29 август 2024 г.
Валидна до:
30 септември 2024 г.
Име:
Фондация "КОНКОРДИЯ България"
Град/Село:
гр. София
Пощенски код:
1510
Адрес:
ул. "Павлина Унуфриева" № 4
Телефони:
02 936 86 20, 087 771 7647
Ел. поща:
hr.bulgaria@concordia.bg

Фондация „Конкордия България" е част от международна организация и предлага комплекс от дейности и социални услуги, насочени към подкрепа и закрила на деца, младежи и семейства от уязвими и социално изключени групи.

Основни дейности и отговорности:

- Изработва ръчно декоративни свещи в ателие по свещи и подпомага изработката и довършителни дейности в ателие по керамика;
- Подготвя материали за работа съобразено с поставените задачи;
- Опакова изработените в ателиетата продукти според изискванията;

Очакваме кандидатите да притежават:

- Образование – основно;
- Професионален опит – не се изисква;
- Специални умения – творческо мислене.

Предимства:

- Младежи, които обичат да работят с ръцете си и имат добре развита фина моторика.

Позицията е подходяща е за младежи на възраст 16-25* години, които отговарят на един от следните критерии:

- Нямат никакъв трудов опит;
- Нямат работа повече от 6 месеца;
- Нямат дом или живеят в изключително лоши жилищни условия;
- Имат увреждания или проблеми с психичното здраве;
- Бежанци са или мигранти;
- Ползват социални услуги за резидентна грижа, включително, напускащи алтернативна грижа;
- С ниски доходи са или нямат такива;

Кандидатите могат да открият при нас:

- Срочен трудов договор по утвърден работен график/смени;
- Социален пакет: ваучери за храна, допълнително здравно осигуряване и др.;
- 13-а заплата;
- Професионална подкрепа;
- Въвеждащо обучение и усъвършенстване на професионалните умения.

Очакваме да получим професионална автобиография и мотивационно писмо на hr.bulgaria@concordia.bg.

На всички кандидати гарантираме конфиденциалност по смисъла на ЗЗЛД.

Ще се свържем само с одобрените по документи кандидати.