English   14429 НПО
ИНФОРМАЦИОНЕН ПОРТАЛ ЗА НЕПРАВИТЕЛСТВЕНИТЕ ОРГАНИЗАЦИИ В БЪЛГАРИЯ

Спортният талант на „Еврофутбол" и ФРГИ Гергана Топалова е държавна шампионка по тенис

Спортният талант на „Еврофутбол” и ФРГИ Гергана Топалова е държавна шампионка по тенис

Спортният талант на „Еврофутбол“ и ФРГИ Гергана Топалова спечели лятното държавно първенство на България по тенис за девойки до 18 години.

Днес пловдивската състезателка, която е шампионка и за жени на открито от миналата година, победи на финала Елена Кралева. По пътя си към върха тя преодоля Елена Тренчева, Мирела Шкумбова, Невена Костова и записа служебна победа срещу Паола Панова.

Този следобед Гергана заминава за Париж, където ще играе в основната схема на турнира Ролан Гарос за девойки. Състезанието започва на 3 юни – неделя.