Участие на • Анх в управлението на НПО
ОП Д
Надежда за нас-2008
Област: ВрацаГрад/Село: Враца
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Образование; Околна среда
Представляващ (и): Антония Славова
Членове на управителния орган: Цветелина Стоянова, Павлина Петрова- Тунчколлу, Албена Кисьова, Сашка Началнишка, Иван Стойчев, Цветана Ценова, Марта Христова, Анатоли Александров, Надя Пепелярска, Веско Тай, Сашо Христов
ОП
Институт за развитие на публичната среда
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики
Представляващ (и): Ива Лазарова Диана Ефтимова
Членове на управителния орган: Боянка Цанкова,Диана Ефтимова,Ива Лазарова,Мирела Никифорова,Николай Найденов
Членове на управителния орган по данни от ЦР: СВЕТЛА ДИМИТРОВА МАРКОВА, АНТОАНЕТА ДИМИТРОВА ЦОНЕВА, СВЕТОСЛАВ НИКОЛОВ ГЕОРГИЕВ, НИКОЛАЙ ЙОРДАНОВ НАЙДЕНОВ, ВЕСЕЛИН ХРИСТОВ ЦАНКОВ, НАДЕЖДА ПЕТРОВА ПЕТРОВА, БОЯНКА ЦАНКОВА КЪНЧЕВА
ОП
Креатосфера
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Образование
Представляващ (и): Антония Любенова
Членове на управителния орган: Председател
ОП Д
Клъстер за интеграция на нововъзникващи технологии
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Клубове по интереси; Образование; IT развитие
Представляващ (и): Антон Пулийски Илияна Елиас
Членове на управителния орган: Антон Пулийски,Илияна Елиас,Димитър Рангелов,Елена Лулчева,Александър Александров
ОП Д
Фондация АНТО
Област: ПловдивГрад/Село: Пловдив
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Образование; Друго
Представляващ (и): Антоанета Бобчева Мирослав Бобчев
Членове на управителния орган: Антоанета Бобчева,Мирослав Бобчев
ОП Д
СОПД "Училищно настоятелство "Св.св.Кирил и Методий"
Област: ПловдивГрад/Село: Кричим
Тип: Училищно настоятелство
Сфера на дейност: Образование; Проблеми на децата; Социални услуги
Представляващ (и): Антоанета Костадинова Кръстева
Членове на управителния орган: Антоанета Кръстева, Капка Шапкова, Даниела Малинова-Кръстева
Членове на управителния орган по данни от ЦР: КАПКА КАРАМФИЛОВА ШАПКОВА, ДАНИЕЛА СТАНИСЛАВОВА КРЪСТЕВА МАЛИНОВА, АНТОАНЕТА КОСТАДИНОВА КРЪСТЕВА
ОП Д
НЧ Светлина-1861
Област: Стара ЗагораГрад/Село: Шипка
Тип: Училищно настоятелство
Сфера на дейност: Образование; Читалищни дейности
Представляващ (и): Татяна Иванова Бърч, Деница Василева Стефанова
Членове на управителния орган: Татяна Иванова Бърч, Гина Хаджиева, Петър Карагинев, Милена Желева, Антоанета Бастрева
ОП Д
Ноу-хау център за алтернативни грижи за деца, НБУ
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Законодателство, застъпничество, публични политики; Младежки въпроси, политики и изследвания; Образование
Представляващ (и): Галина Маркова
Членове на управителния орган: Антоанета Матеева
ОП Д
Български форум на бизнес лидерите
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Насърчаване на икономическото развитие; Образование
Представляващ (и): Форумът Се Представлява От Председателя, Заместник-Председателя И Изпълнителния Директор Заедно И Поотделно
Членове на управителния орган: Левон Хампарцумян - председател Ираван Хира - зам.-председател Изпълнителен директор - Георги Руйчев Членове на УС: Максим Бехар, Весела Илиева, Камелия Славейкова, Карел Крал, Петър Велев, Боряна Манолова, Зоя Паунова, Мирослав Петров, Владислав Михов, Антон Панайотов
ОП Д
Новият Акропол България
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Насърчаване на дарителството/доброволчеството
Представляващ (и): Антонин Винклер
Членове на управителния орган: Антонин Винклер, Яна Кучерова, Илияна Джарова
Членове на управителния орган по данни от ЦР: АНТОНИН ВИНКЛЕР, СЛАВИЦА КРОЧА, СЛАВКО КРОЧА, ЯНА КУЧЕРОВА, ИВАНА ХУРИТОВА
ОП Д
Фондация Мир и Щастие
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Развитие на местни общности, квартални сдружения; Друго
Представляващ (и): Емилия Волева
Членове на управителния орган: Надежда Златева, Антоанета Господинова, Нелина Георгиева
ОП
Народно Читалище Култура-1927
Област: СофияГрад/Село: с. Негован
Тип: Читалище
Сфера на дейност: Култура и изкуство; Читалищни дейности
Представляващ (и): Румен Паунов, Боряна Рангелова, Бойко Костов, Антония Райкова
Членове на управителния орган: Миланка Георгиева, Виктория Тодорова, Гергана Митова
ОП Д
Младежки музикален център Свиленград
Област: ХасковоГрад/Село: Свиленград
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Клубове по интереси; Култура и изкуство; Образование
Представляващ (и): Диана Панайотова Стоянова, Катя Атанасова Иванова
Членове на управителния орган: Диана Панайотова Стоянова, Катя Атанасова Иванова, Рая Тодорова Йорданова-Тенева, Красимира Трифонова Стайкова- Дянкова, Костадин Атанасов Костадинов, Антон Йорданов Ранчев
ОП Д
Последната клетка
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Околна среда; Друго
Представляващ (и): Снежанка Бонева
Членове на управителния орган: Снежанка Бонева, Антон Тачев, Ангелина Стойчева, Бетина Тихомирова
ОП
Духовно възраждане - България
Област: ПловдивГрад/Село: Пловдив
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Култура и изкуство
Представляващ (и): Марийка Николава Герасова
Членове на управителния орган: Марийка Николова Герасова, Георги Николов Караджов, Димитър Георгиев Илиев, Антоанета Стоянова Георгиева
ОП
Мейдей
Област: ВарнаГрад/Село: Варна
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Младежки въпроси, политики и изследвания; Насърчаване на дарителството/доброволчеството; Околна среда
Представляващ (и): Галина Петрова Георгиева, Антония Паунова Миовска
Членове на управителния орган: ИЗПЪЛНИТЕЛЕН ДИРЕКТОР: Галина Петрова Георгиева, Дойчин Димитров Кършовски - /председател, Съвет На Учредителите/, Стефан Тодоров Семов - /съвет На Учредителите/, Атанас Димитров Василев - /съвет На Учредителите/
Членове на управителния орган по данни от ЦР: СТЕФАН ТОДОРОВ СЕМОВ - /СЪВЕТ НА УЧРЕДИТЕЛИТЕ/, АТАНАС ДИМИТРОВ ВАСИЛЕВ - /СЪВЕТ НА УЧРЕДИТЕЛИТЕ/, ГАЛИНА ПЕТРОВА ГЕОРГИЕВА
ОП Д
Можем Заедно
Област: СофияГрад/Село: София
Тип: Фондация
Сфера на дейност: Друго
Представляващ (и): Иванка Тодорова
Членове на управителния орган: Рада Келевска, Антоанета Лазарова
ОП Д
Асоциация за професионално обучение и ключови компетентности
Област: МонтанаГрад/Село: Лом
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Насърчаване на икономическото развитие; Образование; Социални услуги
Представляващ (и): Мая Богданова Антова-Червеняшка, Христо Гинев Христов
Членове на управителния орган: Христо Гинев Христов, Антония Иванова Начева, Виолета Тодорова Белчева
ОП Д
Сдружение за социални дейности ЗВЕЗДА
Област: ВрацаГрад/Село: Враца
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Защита на човешки права; Образование; Социални услуги
Представляващ (и): Десислава Христова Христова
Членове на управителния орган: Десислава Христова Христова, Антоанета Иванова Петрова, Георги Николов Целов
ОП Д
МИГ - Лясковец-Стражица
Област: Велико ТърновоГрад/Село: Лясковец
Тип: Сдружение
Сфера на дейност: Насърчаване на икономическото развитие; Развитие на местни общности, квартални сдружения; Друго
Представляващ (и): Д-Р Ивелина Гецова
Членове на управителния орган: Денчо Димов, Сергей Добрев, Антоанета Чукурова, Мариела Терзиева, Красимира Желязкова, Пламен Пенчев, Петър Тахрилов, Илиян Маринов
Членове на управителния орган по данни от ЦР: ИВЕЛИНА ХАРАЛАМБИЕВА ГЕЦОВА, ИЛИЯН ИВАНОВ МАРИНОВ, СЕРГЕЙ ХРИСТОВ ДОБРЕВ, КРАСИМИРА ИВАНОВА ЖЕЛЯЗКОВА, ДЕНЧО КОЛЕВ ДИМОВ, ПЛАМЕН ПЕНЧЕВ ПЕТРОВ, ПЕТЪР НИКОЛАЕВ ТАХРИЛОВ, МАРИЕЛА ГЕОРГИЕВА ТЕРЗИЕВА, АНТОАНЕТА ХРИСТОВА ЧУКУРОВА